Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Ważna INFORMACJA.!!

Aktualności | 2015-03-19 | Publikujący: Koło PZW Dęblin

w

Ważna INFORMACJA.!!
Staw PARKOWY JABŁONOWSKICH był, jest i będzie pod naszą opieką !!

W dniu 05.03.2015 roku Prezes Koła Tadeusz Kamola został wezwany na spotkanie z Kanclerzem Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych  w Dęblinie. Rozmowa dotyczyła dalszej dzierżawy Stawu „Jabłonowskich” w Dęblinie na osiedlu Lotnisko.
Chodziło o to, że do Konserwatora Zabytków wpłynęły donosy pisemne oraz zdjęcia wykonane przez osoby trzecie, którym zależy na szkalowaniu „Naszego” Koła nr.4 Dęblin-Miasto.
Osoby te utrzymują , iż Zarząd Koła nie utrzymuje porządku wokół stawu oraz, że  trawa wokół niego nie jest koszona.
Jest to nieprawdą gdyż „Nasze” Koło ma udokumentowane zarówno rachunki jak i zdjęcia z opieki nad stawem Jabłonowskich.
Informujemy ,
że dalej opiekujemy się Stawem Jabłonowskich i nikt z nami nie zerwał umowy dzierżawy zawartej w 2009 roku, odnowionej w 2012r.  i OBOWIĄZUJĄCEJ  BEZTERMINOWO !!!
Zarząd koła podejrzewa, że te donosy i paszkwile oraz rozgłaszanie nieprawdy na temat naszego Koła są dziełem konkurencji.
Nadmieniamy również, że prawdopodobnie osoby te niszczą  „Nasze” mienie (zawieszony baner z logo naszego Koła został zerwany i zniszczony w przeciągu paru dni do zawieszenia), ogłoszenia „naszego” Koła odnośnie imprez sportowo-wędkarskich i imprez dla dzieci i młodzieży  są nagminnie zrywane z tablic ogłoszeniowych i z miejsc gdzie dodatkowo zostały rozwieszone.
Zarząd Koła jak i wędkarze jesteśmy niepocieszeni tymi całymi sytuacjami i incydentami. Naszym wędkarzom i członkom zarządu nie przeszkadzają ogłoszenia innych Kół i nie zrywamy ich i mamy szacunek do cudzego mienia.

                                                                                             Prezes Koła Dęblin-Miasto

 

Poleć znajomemu