Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Relacja z Festynu Wędkarskiego dla dzieci i młodzieży WAKACJE Z WĘDKĄ !

Aktualności | 2017-09-08 | Publikujący: Koło PZW Dęblin

pzw

Pierwszy raz w historii działalności komisji młodzieżowej przy ZO PZ w Lublinie zorganizowany został wielki festyn dla dzieci i młodzieży należącej do PZW . Pod nazwą ,,WAKACJE Z WĘDKĄ", nad zalewem w Bychawie, przy znaczącej pomocy pomocy zarządu koła w Bychawie, biura ZO PZW w Lublinie oraz działaczy komisji młodzieżowej, przeprowadzono wspaniałą imprezę, która zgromadziła małych wędkarzy w wieku od 5 - 16 lat. W spławikowych zawodach wędkarskich, konkurencji rzutu piłeczką do celu, konkursie rysunkowym , zawodach w rzucie wędką z kołowrotkiem do celu oraz konkursie wiedzy ekologicznej wzięło udział 37 młodych adeptów sztuki wędkarskiej. Wszystkim uczestnikom zapewniono zimne napoje, batoniki , obiad oraz na zakończenie imprezy kiełbaski z grilla. Każdy z uczestników otrzymał cenne nagrody i sprzęt wędkarski, przybory szkolne a zwycięzcy poszczególnych konkurencji medale oraz wartościowe nagrody w postaci , wędek, kołowrotków, wiader z sitami, toreb wędkarskich oraz innych cennych nagród.
Wszystkie imprezy odbywały się w sportowej i radosnej atmosferze. Radość dzieciaków przy ogłaszaniu wyników była bardzo spontaniczna. Dla urozmaicenia wielkiej zabawy wędkarskiej , przygotowano pokaz profesjonalnego stanowiska spławikowego zawodnika wyczynowego (zmożliwością złowienia rybki na tyczkę), pokaz wędkarstwa muchowego i sztucznych przynęt( z możliwością wykonania kilku próbnych rzutów oraz pokaz wędkarstwa rzutowego.

.
W poszczególnych dyscyplinach zwyciężyli :

.
Konkurs rzutu piłeczką do celu.

1m - Skałecki Karol
2m - Łapa Kacper
3m - Czapla Mateusz

Konkurs rzuty wędką z kołowrotkiem do celu.

1m - Czapla Mateusz
2m - Łapa Kacper
3m - Skałecki Karol

Konkurs wiedzy ekologicznej .

1m - Łepecki Kamil
2m - Knorps Weronika

Konkurs rysunkowy.

1m - Janczak Olga
2m - Modrzewska Zofia
3m - Gawron Martyna

W zawodach spławikowych - kategoria 12 lat i mniej .

1m - Mierzwa Bartłomiej
2m - Osik Jakub
3m - Nowicki Mateusz

Kategoria 13-14 lat

1m - Zawierucha Jagoda
2m - Sawicki Szymon
3m - Tomasik Piotr

Kategoria 15- 16 lat.

1m - Skałecki Karol
2m - Czapla Mateusz
3m - Zajączkowski Przemysław

.

Komisja młodzieżowa dziękuje wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę i sportową walkę i zaprasza na kolejne ,,WAKACJE Z WĘDKĄ" za rok.


                                                      V-ce Prezes d/s młodzieży Dariusz Ciechański ,,DZIADEK"

 

Poleć znajomemu